ولنتاین رستوران تهران بین ۱۳۹۸

به بهانه شب ولنتاین، در نظر داریم جشنی بر پا کنیم در خور و شایسته میهمانان رستوران تهران بین برگزار نماییم.

باعث افتخار ماست که رستوران و کافه تهران بین برای ولنتاین خاص شما، میزبان شما باشد.

رستوران ولنتاین

عشق احساسی است که می تواند گاهی خطرناک و زیانبار و گاهی فرح بخش و نشاط آفرین باشد. این حس علاقه ای لطیف می باشدکه در مفاهیم هیچ گونه محدودیتی را نداشته ولی در عملکرد و فکر محدودیت دارد. جاذبه ی عشق باعث شده که انسان ها به سمت و سوی آن کشیده بشوند.

عشق عضو جدا نشدنی زندگی است و اگر روزی برسد که بتوان عشق را از زندگی جدا کرد، مفهوم زندگی از دست می رود و بی معنا می شود. گرچه نمی شود عشق را به زمان یا مکان خاصی محدود نمود، ولی همواره انسان ها برای پاسداشت آن، به دنبال نمادی بوده اند. آن ها نمادهایی را برای عشق در نظر گرفتند که روز ولنتاین، یکی از آن هاست. چنانچه می خواهید در روز عشق، محبتتان را به عشقتان ابراز نمایید، ما را همراهی کنید تا با بهترین رستوران ولنتاین آشنا بشوید.

بهترین رستوران ولنتاین

۲۵ بهمن روزی است که به نام روز عشاق یا روز ولنتاین نامگذاری شده است. عاشقان در این روز در سرتاسر جهان و از جمله کشور ما ایران،  به همدیگر هدیه می دهند. چرا که هدیه را نماد عشق خویش می دانند.

پیشنهاد ما به شما این است که این روز زیبا و به یاد ماندنی را در بهترین رستوران ولنتاین، رستوران تهران بین بگذرانید. ما در این رستوران زیبا برای ولنتاین تلاش می نماییم که فضایی رمانتیک و عاشقانه را برای شما و عشقتان فراهم نماییم. پرسنل کارآزموده و با تجربه ی ما میز عاشقانه ی شما را به بهترین نحو آراسته و منتظر حضور گرمتان می مانند.

رستوران تهران بین با مساحت ۱۰۰۰ مترمربعی و پارکینگ اختصاصی رایگان محیط مناسبی برای قرار ملاقات و دور همی های عاشقانه است. دکوراسیون زیبا و لوکس آن فرصت مناسبی را برای شما فراهم می کند که ساعتی را به دور از هیاهو و شلوغی های شهر کنار عشقتان بنشینید و درمورد عشق و دلدادگی صحبت نمایید

ما در این رستوران همه چیز را فراهم کرده و برای آن برنامه ریزی نموده ایم. از منوی غذای متنوع تا دکور و موزیک روز عشق. زیبایی و آرامش این شب، آن قدر نشاط انگیز است که دوست دارید ساعت ها کنار عشقتان بنشینید و از روزهای اول آشنایی صحبت نمایید.

این رستوران در خیابان سعادت آباد، در پنت هاوس برج عرفان قرار گرفته است. چنانچه برای این شب، بودجه خوبی را در نظر گرفته اید، به این انتخاب شک نکنید و از همین امروز برای رزرو آن اقدام نمایید.

شرایط رزرو رستوران ولنتاین

 • تم رستوران ولنتاین در این شب رویایی و خاطره انگیز قرمز و مشکی می باشد.
 • انواع غذاهای فرنگی و ایرانی بوفه سلف سرویس بیش از ۱۵ نوع غذا و بیش از ۱۰ نوع پیش غذا و سالاد
 • در این شب، عکاسی حرفه ای زیر نظر تیم حرفه ای و با دیزاین ولنتاین انجام می شود.
 • در رستوران ولنتاین انواع نوشیدنی گرم و سرد با منوی انتخابی باز ارائه می شود.
 • موسیقی زنده با انواع سبک های سنتی، پاپ و … اجرا می گردد.
 • پارکینگ اختصاصی رایگان دارد.
 • در این شب خاطره انگیز تم ما مشکی و قرمز می باشد.

 • از بین میهمانان گرامی به قید قرعه ۵ زوج دو نفره میهمان رایگان صبحانه روز پنجشنبه و جمعه کافه و رستوران تهران بین خواهند بود.

 • به هر خانواده در این شب یک هدیه ناقابل تقدیم خواهد شد.

 • هزینه برگزاری مراسم به مبلغ ۳۳۰ هزار تومان به ازای هر نفر در قسمت رستوران و ۲۹۰ هزار تومان به ازای هر نفر در قسمت کافه می باشد.

 • تاریخ برگزاری : ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ و ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
 • ساعت برگزاری : ۲۰ تا ۲۴
 • افراد بالای ۵ سال شامل پرداخت ورودی می گردد.

تلفن رزرو

ولنتاین در رستوران تهران بین چه خواهد گذشت ؟

موسیقی زنده

  موسیقی زنده  

اجرای موسیقی زنده عالی

انواع سبک های پاپ، سنتی و …

 

کباب مصری

  انواع غذا و کافه  

بیش از ۱۵ مدل غذا و سالاد و پیش غذا

عکس با درخت کریسمس

  عکاسی حرفه ای  

عکاسی حرفه ای توسط تیم حرفه ای

عکاسی با دیزاین ولنتاین

ارائه عکس چاپی در همان ساعت با قاب مخصوص

نوشیدنی

  پذیرایی نوشیدنی و میوه و شیرینی  

پذیرایی میوه و شیرینی

پذیرایی نوشیدنی شامل منوی باز انتخابی می باشد