رستوران مخصوص جشن تولد در تهران – کافه رستوران تهران بین

رستوران تولد

گالری تصاویر برگزاری جشن تولد در کافه و رستوران تهران بین

جهت بزرگنمایی بر روی عکس ها کلیک نمایید

شماره تماس برای هماهنگی و رزرو زمان برگزاری مراسم تولد: ۰۲۱۲۲۰۷۲۰۵۳

رستوران مخصوص تولد

متاسفانه امروزه به دلیل فضای کوچک منازل که معمولا آپارتمان ها می باشند، برگزاری یک جشن تولد خاص و لاکچری در تهران برای بسیاری از خانواده ها به یک معضل و چالش بزرگ تبدیل شده است. علاوه بر کوچک بودن فضای منازل، مشکلاتی نظیر کثیف شدن و شلوغی منزل و نیز تهیه ی غذای خوب و مناسب برای پذیرایی از میهمانان نیز می تواند مشکل شما را دو چندان نماید.

این مشکلات و مسائل سبب شده تا معمولا خانواده ها برای برگزاری مراسم تولد به دنبال بهترین کافه رستوران جشن تولد مناسب باشند تا تولد عزیزان خود را در آن جا برگزار نمایند.

بنابراین در این مقاله سعی داریم تا شما را با ویژگی های یک رستوران تولد خوب آشنا کنیم و در ادامه نیز رستوران تهران بین را به شما معرفی نماییم.

ویژگی های یک رستوران تولد خوب

در این قسمت سعی داریم تا ویژگی های یک رستوران تولد خوب در تهران را برای شما برشمریم تا شما عزیزان بتوانید در هنگام انتخاب یک رستوران برای تولد عزیزان خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

  1. نوع چیدمان یا دکوراسیون رستوران

نوع دکوراسیون رستوران هم به لحاظ پذیرایی از میهمانان بسیار حائز اهمیت است و هم به لحاظ عکس و فیلم هایی که قرار است از مراسم تولد تهیه نمایید. 

برای برگزاری یک تولد لاکچری، نوع چیدمان فضای رستوران برای هر چه بهتر دیده شدن مراسم شما برای میهمانان بسیار حائز اهمیت می باشد بنابراین پیشنهاد می کنیم پیش از ان که تصمیم به رزرو یک رستوران برای برگزاری مراسم تولد عزیزانتان نمایید، از فضای رستوران بازدید کرده و یا عکس ها و تصاویر رستوران را به دقت بررسی نمایید.

همچنین از آن جایی که قطعا یکی از بخش های مهم مراسم تولدی که شما برگزار خواهید کرد، تهیه ی فیلم و عکس از مراسم است، بهتر است رستورانی را انتخاب کنید که دیزاین مناسبی داشته و فضای کافی برای تهیه ی کلیپ یا عکس داشته باشد.

  1. امکان دیزاین

توجه کنید که این روز ها بسیاری از افراد برای برگزاری یک تولد لاکچری، تمایل دارند تا از انواع تم های تولد موجود در بازار تهیه کرده و از آن ها استفاده نمایند. 

همچنین بادکنک آرایی و گل آرایی نیز از دیگر مواردی است که به تولد شما زیبایی بخشیده و می تواند آن را بسیار شیک جلوه دهد.

 بنابراین یک رستوران تولد خوب باید این امکان را برای شما فراهم کند تا شما بتوانید دیزاین مورد نظر خود را در محل برگزاری مراسم پیاده کرده و فضای تولدی زیبا را برای خود و میهمانان تان به وجود آورید.

رستوران تولد

  1. کیفیت غذا

یکی دیگر از مواردی که در هنگام رزرو رستوران تولد در تهران بایستی در نظر بگیرید کیفیت مطلوب غذا می باشد. توجه کنید که بخش مهمی از مراسم تولد به صرف غذا اختصاص دارد بنابراین حتی الامکان سعی کنید پیش از رزرو رستوران مورد نظر خود، یک بار برای تست کیفیت غذا به رستوران سری بزنید و غذای آن را بررسی نمایید.

  1. پخش موسیقی

پخش موسیقی نیز یکی از قسمت های جدا نشدنی یک جشن تولد است. توجه کنید که در هنگام انتخاب یک رستوران تولد مناسب، رستورانی را انتخاب کنید که در آن امکان پخش موسیقی وجود داشته باشد و یا پخش موسیقی زنده در آن انجام شود.

همچنین چنانچه تمایل دارید در هنگام برگزاری مراسم تولد از اجرای موسیقی زنده لذت ببرید و از یک گروه موسیقی خواسته اید تا در مراسم تولد حضور یابند و به طور زنده اجرا نمایند، بهتر است این موضوع را پیش از رزرو رستوران مخصوص جشن تولد در نظر گرفته و از امکان برگزاری موسیقی زنده در رستوران اطمینان حاصل نمایید.

  1. برخورد پرسنل کافه رستوران در جشن تولد

قاعدتا وقتی شما رستورانی را برای برگزاری مراسم تولد انتخاب می کنید، توقع دارید تا با صرف هزینه بتوانید بهترین مراسم تولد را برای عزیزان تان برگزار نمایید. از این رو برخورد پرسنل یکی از دیگر نکات مهمی است که در هنگام انتخاب و رزرو یک رستوران تولد خوب بایستی در نظر بگیرید.

پرسنل رستوران نباید به علت مشغله و شلوغی رستوران برخوردی خشن و با عصبانیت با شما و یا میهمانان شما داشته باشند و جشن تولد شما را خراب کنند، بنابراین رستورانی را برای برگزاری مراسم تولد انتخاب کنید که مشتری مدار بوده و برای مشتریان خود ارزش قائل باشد و در جهت برقراری آرامش برای ایشان بکوشد.

  1. نظم در رستوران

نظم نیز لازمه ی برگزاری یک مراسم تولد خوب است. دقت کنید تا رستورانی را انتخاب کنید که در زمان تعیین شده از سمت شما کیک تولد را برای شما بیاورد. همچنین پذیرایی از میهمانان را در اولویت خود قرار داده و با هماهنگی تمام موارد خواسته شده برای یک تولد در آن رعایت شود.

  1. محل رستوران

در هنگام انتخاب یک رستوران تولد خوب دقت کنید که محل رستوران در دسترس بوده تا مهمانان بتوانند به آسانی به آن دسترسی پیدا کنند. چرا که اگر محل رستوران دور باشد و یا آدرس آن را به سختی بتوان پیدا نمود، میهمانان از حضور در میهمانی سرباز زده و یا در میانه ی راه باگم کردن آدرس از حضور در تولد پشیمان می شوند. قطعا برای شما به عنوان یک میزبان، عدم حضور میهمانان ناخوشایند بوده و نیز تدارکاتی که برای تعداد میهمانان مشخص دیده اید به هدر خواهد رفت.

  1. پارکینگ رستوران

توجه کنید که یک رستوران تولد مناسب بایستی پارکینگ اختصاصی رایگان را برای حضور میهمانان در نظر گرفته باشد و یا در محل رستوران و یا خیابان های اطراف آن به میزان کافی جای پارک وجود داشته باشد تا میهمانان مدت زمان زیادی را صرف پیدا کردن جای پارک نکرده و معطل نشوند.  چرا که خستگی و معطل شدن میهمانان آنان را خسته و عصبی کرده و شرکت در مراسم تولد برای آنان لذت بخش نخواهد بود.

رستوران تولد تهران بین

رستوران تهران بین که در پنت هاوس برج عرفان در منطقه ی سعادت آباد واقع شده است می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما برای برگزاری مراسم تولد عزیزان تان باشد. رستوران تولد تهران بین با محیطی بسیار زیبا و لاکچری باکیفیت ترین غذا ها را در اختیار شما و میهمانان ارجمند شما قرار می دهد.

نوع چیدمان و دکوراسیون این رستوران با طراحی فوق العاده ی بهترین معماران به گونه ای طراحی شده است که هر قسمت از آن با مبلمانی خاص و زيبا و لوسترهايی جذاب و متفاوت آماده ی پذیرایی از شما و خانواده تان به بهترین شکل ممکن می باشد. همچنین مکان منحصر به فرد این رستوران با چشم انداز و ویوی شرق و غرب و شمال و جنوب تهران از داخل تمام قسمت های رستوران، می تواند تولدی خاطره انگیز را برای شما ایجاد نماید.

علاوه بر این پارکینگ اختصاصی، سالن  VIP، منوی غذای فوق العاده، کافه و اجرای موسیقی زنده نیز از دیگر امکانات رستوران تهران بین می باشد که برای برگزاری میهمانی های باشکوه و خاص تدارک دیده شده است.

برخورد پرسنل همیشه در هر صنفی برای مشتریان اهمیت دارد، این موضوع تقریبا در رستوران‌ها مهمتر از هر جای دیگری است.

زیرا ما همگی برای گذراندن لحظات خوبمان تصمیم گرفته‌ایم به رستوران برویم و برایمان مهم است در زمانی که به رستوران رفتن اختصاص داده‌ایم، به ما خوش بگذرد و همه کارها با نظم مشخصی پیش برود.

در مراسماتی مانند برگزاری مراسم تولد در رستوران نیز هماهنگی بین کارکنان نقش مهمی دارد، برای مثال: آوردن به موقع کیک، روشن کردن شمع‌ها، اجرای تم درخواستی سفارش‌دهندگان و از همه مهمتر خوش برخوردی پرسنل با مهمانان! بنابراین این گزینه را حتما مدنظر قرار دهید و بررسی آن را فراموش نکنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید