جشن ۴ شنبه سوری در رستوران تهران بین

باز هم یک بهانه دیگر برای شاد بودن در رستوران تهران بین سعادت آباد.

 در این جشن که اولین جشن از مجموعهٔ جشن‌ها و مناسبت‌های نوروزی است که با برافروختن آتش و برخی رفتارهای نمادین دیگر، به صورت جمعی در فضای باز درون و بیرون از خانه برگزار می‌شود.

واژه «چهارشنبه‌سوری» از دو واژه چهارشنبه که نام یکی از روزهای هفته است و سوری که به معنی سرخ است ساخته شده‌است.

 طبق آیین باستان در این رو آتش بزرگی بر افروخته می شود که تا صبح زود و برآمدن خورشید روشن نگه داشته می‌شود که این آتش معمولاً در بعد از ظهر زمانی که مردم آتش روشن می‌کنند و از روی آن می‌پرند آغاز می‌شود و در زمان پریدن می‌خوانند: «زردی من از تو، سرخی تو از من». این جمله نشانگر مراسمی برای تطهیر و پاک‌سازی مذهبی است که واژه «سوری» به معنی «سرخ» به آن اشاره دارد.

جشن «سور» از گذشته بسیار دور در ایران زمین مرسوم بوده‌است که جشنی ملی و مردمی است و «چهارشنبه سوری» نام گرفته‌است که طلایه‌دار نوروز است.

انتخاب رستوران برای ۴ شنبه سوری

در این شب به بهانه شاد بودن و در کنار هم بودن به رسم همیشه باز هم رستوران تهران بین واقع در سعادت آباد برنامه ویژه ای تدارک دیده است و یکی از برنامه های جدا نشدنی تهران بین همان موسیقی زنده است و به پاس این شب شاد در نظر داریم موسیقی زنده ای توسط تیم قدرتمند و در خور شما عزیزان تدارک ببینیم که بساط شادی شب چهارشنبه سوری در رستوران تهران بین برای شما همراهان همیشگی برقرار باشد.

رزرو رستوران تهران بین برای چهارشنبه سوری

هزینه رزرو رستوران تهران بین در شب ۴شنبه سوری که به تاریخ ۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۷ می باشد مبلغ ۲۰ هزار تومان به ازای هر نفر می باشد.

کودکان زیر ۵ سال معاف از پرداخت هزینه ورودی می باشند.

رزرو رستوران از طریق اینستاگرام و تلفن های درج شده در زیر امکانپذیر می باشد :