گالری تصاویر رستوران تهران بین

بدون شک، یکی از مهم ترین دلایل انتخاب یک رستوران، فضای داخلی آن است. با ورود به سالن اصلی رستوران تهران بین، به راحتی می توان دریافت، هرآنچه از رستوران تهران بين و زیبایی هایش برسر زبان هاست حقیقت دارد. ساختن یک روز استثنایی در محیط بسیار زیبا و لوکس رستوران تهران بين، می تواند، شما و مهمانی تان را برای همیشه در ذهن ها ماندگار سازد. 
 
با ورود به فضای داخلی رستوران تهران بين، نگاه صمیمانه و گرم مسئولان ريسپشن، با نگاه شما گره می خورد و استقبال با شکوه آن ها، احساس رضایتی عمیق، در دلتان پدید می آورد. با پایان استقبال کارکنان و حرکت به سمت جلو، قسمت کافه ی رستوران تهران بین نیز، به راحتی قابل مشاهده است. اما آن چه بیش از همه، جلب توجه می کند، ویوی فوق العاده ی رستوران تهران بین است. با تماشای تهرانی که زیر پای شما قرار دارد، دلیل انتخاب نام تهران بین، برای این رستوران لوکس را می توانید به راحتی دریابید. بی سبب نیست که تهران بین، فراتر از یک رستوران، نام گرفته است. 
 
اگر نزدیک ترین میزبه کافه، انتخاب شما برای گذراندن این روز فوق العاده باشد، اتوبان نیایش به سمت غرب تهران، پیش روی شماست. تماشای این منظره ی زیبا، چه در طول روز و چه در دل شب، به همراه آسمانی که وسعت زیبایی اش از رستوران تهران بین، به راحتی قابل مشاهده است، می تواند زیبایی های رستوران تهران بین را به کمال برساند و خاطره ای به یاد ماندنی را از حضور در آن، در دفتر زندگیتان، ثبت نماید.
 
 اما این ویوی زیبا، در دیگر نقاط رستوران، هم وجود دارد، اگر یکی از میز های VIP رستوران را که در کنار پنجره ی زیبای رستوران قرار دارد، انتخاب کنید، ویوی فوق العاده ی آن، شما را متحیر خواهد کرد، چرا که این قسمت از رستوران، از یک سو، به شمال تهران و از سوی دیگر، به شمال غرب و کوه های زیبایی که در آن، قرار دارند، مشرف است و این ویوی منحصر به فرد، تنها در رستوران تهران بین، قابل مشاهده است و زیبایی مثال زدنی این مناظر، در تهران بین، به اوج می رسد.
 
با گذشت زمان، اگر کمی چشم برگردانید، مجلل بودن پرده های رستوران تهران بین نیز، خوشنودی شما را از این انتخاب، به همراه خواهد داشت، چرا که این پرده های شیک، که با زیبایی تمام آویخته شده اند، از کشور انگلستان و فقط برای نوازش نگاه زیبای شما مهمانان ارجمند خریداری شده اند. 
 
نکته ی جالب این است که به محض اینکه بر روی هر کدام از صندلی های رستوران تهران بین بنشینید هم، احساس رضایت خواهید کرد، چرا که علت راحتی و زیبایی این صندلی ها، خرید از بهترین برند های دنیاست تا شما عزیزان، در ساعاتی که مهمان رستوران تهران بین هستید، هر لحظه، مملو از شادی و آرامش باشید. همچنین، میزی که پیش رویتان، قرار دارد نیز، به صورت بسیار شکیل، و توسط طراحان حرفه ای چیده شده است. 
 
یکی دیگر از ویژگی هایی که به شکوه فضای داخلی رستوران، افزوده و جلوه ای ویژه، به آن بخشیده است حضور لوسترهای فاخر رستوران تهران بین است. مگر می شود وارد رستوران تهران بین شد و محو در تماشای لوسترهای فوق العاده زیبا و گران بهای آن نشد؟؟؟ وجود این لوسترهای زیبا، نگاه هر بیننده ای را برای لحظاتی هم که شده، به سمت خود، می کشاند. بی جهت نیست که رستوران تهران بین، لوکس ترین و باشکوه ترین، رستوران تهران، نام گرفته است. چرا که در این رستوران، به هر سویی که چشم بر می گردانید، شگفتی های جدیدی، پیش رو است که هر کدام، به تنهایی، برای برگزاری یک مهمانی مجلل، کافیست. 
 
اما باز هم یک ویژگی دیگر که رستوران تهران بین را متمایز می سازد، وجود چندین میز VIP و همچنین، آینه کاری های بسیار زیبای رستوران است که هر کدام به زیباترین شکل ممکن و برای باشکوه تر کردن فضای رستوران، مهیا شده اند، به گونه ای که هر بیننده ای را متحیر می کنند و به تحسین، وا می دارند. اگرچه باید به این موضوع اشاره کرد که همین ویژگی ها نیز، به یکی دیگر از دلایل انتخاب رستوران تهران بین، تبدیل شده اند. زیرا با هر سلیقه ای می توان در رستوران تهران بین، مجلل ترین مهمانی ها را برگزار نمود.